28.04.2019″Rozmowa Miłosiernego Boga z duszą”,lekarze w intencji chorej

Z inicjatywy dr Anny Żochowskiej , specjalisty pediatrii i neonatologii ze Szpitala w Garwolinie, w NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA 28.04.2019,  delegat KSLP OM lek. Grażyna Rybak, specjalista pediatrii oraz i student V roku medycyny WUM Krzysztof Żochowski , zaprezentowali program autorski muzyczno słowny pt. „Rozmowa Miłosiernego Boga z duszą” w Parafii p.w. Świętego Jana Pawła II w Sulbinach, (w Sulbiny ul. Górna 7, 08-400 Garwolin)

 

Ta półgodzinna modlitwa śpiewem , po Mszy św.o godz 11:00 w Niedzielę Miłosierdzia i jednocześnie wspomnienie świętej włoskiej lekarki  Joanny Beretty Molli, była w intencji ciężko chorej siostry  ks. mgr Mariusza Zaniewicza, Kapelana Szpitala w Garwolinie (w latach 2012 – 2016r.)

Program obejmował słowa Jezusa do św.Faustyny, do duszy cierpiącej, (wg Dzienniczka) odczytane przez studenta medycyny Krzysztofa oraz odpowiedź wyśpiewaną przez dr Grażynę, do własnych słów i muzyki.

ROZMOWA MIŁOSIERNEGO BOGA z duszą cierpiącą 28.04.2019

Program muzyczny wspierał akcję zbiórki finansowej na wsparcie kosztownej rehabilitacji ciężko chorej  Siostry ks. Mariusza.

 

Serdeczne podziękowania dla ks. Proboszcza Parafii  ks. mgr Andrzeja Lemieszek, za możliwość wspólnej modlitwy lekarzy z Parafianami.