18.03.2019 Pikieta pod Ratuszem przeciwko edukacji seksualnej dzieci w szkołach

Na zaproszenie Prezes Fundacji Centrum życia i Rodziny, delegat KSLP OM lekarz pediatra Grażyna Rybak wzięła udział w imieniu Oddziału Mazowieckiego w zorganizowanej 18.03.2019 pikiecie pod Ratuszem na Placu Bankowym w Warszawie. Pod warszawski ratusz przyszło ponad półtora tysiąca osób w tym młodzież, rodzice z dziećmi i dziadkowie. 

Po zapowiedzeniu wypowiedzi lekarza pod podium dwóch przedstawicieli LGBT rozpoczęło prowokacyjne krzyki i przepychanki. Pediatra, Delegat Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich podkreśliła:

nie mogą milczeć, kiedy na siłę chce się wprowadzić edukację seksualną do szkół i przedszkoli. Edukacja seksualna wg standardów WHO-owskich prowadzi do podawania przez wiele lat trucizny, która zatruje życie naszych dzieci.!

Ta edukacja, tak jak to jest już w krajach, które wprowadziły Edukację typu B,  prowadzi do masywnej ilości ciąż nieletnich, do aborcji, do niepłodności, do zwiększenia sprzedaży środków antykoncepcyjnych, do realizacji patologicznych wzorców popędu seksualnego, poprzez nauczanie przedszkolaków masturbacji i samo zaspokajania.  Nie wyrażamy zgody  na to, aby ten program był nazywany promocja zdrowia! To nie jest promocja zdrowia, ale promocja patologii seksualnej. Żądamy odwołania tej deklaracji.

Od lewej Pani poseł Anna Siarkowska, prezes fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek , delegat KSLP OM lek.Grażyna Rybak, Wiceprezes zarządu fundacji CŻiR Kazimierz Przeszowski.

Krótki film CŻiR z protestu ( od minuty 2:22 wypowiedź dr G.Rybak)

Strona Główna