18-22.09.2019 Zaproszenie na 15. Międzynarodową Konferencję MaterCare

Vice prezes KSLP , Prezes Oddziału Mazowieckiego KSLP Prof.Bogdan Chazan,specjalista ginekolog-położnik i prof. Robert Walley , specjalista ginekolog-położnik z Kanady, dyrektor wykonawczy i  założyciel Fundacji MaterCare International., w imieniu MaterCare zapraszają : do RZYMU na 15. MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ   Data: 18-22 września 2019 r.

Aby się zarejestrować: Skontaktuj się z nami pod adresem: info@matercare.org lub zadzwoń (709) 579-6472.  Skontaktuj się z nami również w sprawie zakwaterowania w Istituto Maria SS Bambina. 

https://www.matercaremedia.org/registration

Miejsce:      Istituto Maria SS Bambina, Rzym    Adres: Via Paolo VI, 21 – Rzym  , Tel: +39 06 698 93511

O konferencji:  Ta konferencja nie przypomina żadnej innej.  Obejmuje zagadnienia interesujące dla zawodu lekarza, w tym duchowe, bioetyczne i zawodowe, w dobrze wyposażonym ośrodku

Tytuł konferencji,  „Czy katolicka opieka zdrowotna się rozwija, dokąd zmierzamy?”, Ma na celu zwrócenie uwagi na obecne obawy dotyczące przyszłości ministerstwa opieki zdrowotnej. aby przejść fundamentalną zmianę, konferencja ta ma na celu zbadanie pytań: „Dokąd zmierzamy? Jakie są nasze obowiązki? Jakie wsparcie i zasoby są dostępne dla praktykujących wiarę? ”

Ze względu na Istituto Maria SS. Wyjątkowy układ i lokalizacja Instytutu ta konferencja oferuje również możliwość spotkań towarzyskich poprzez wspólne posiłki i dyskusje na dachu z widokiem na Plac Świętego Piotra.  Kaplica Bambiny codziennie oferuje uczestnikom mszę poranną.

O Instytucie 

Istituto Maria Santissima Bambina to spektakularna oferta na progu Watykanu. Z tarasu na dachu roztacza się wspaniały widok na Bazylikę św. Piotra, a dom jest oazą spokoju i gościnnej gościnności z dobrze wyposażonymi pokojami i udogodnieniami.  Tuż obok Watykanu jest idealna lokalizacja do zwiedzania Muzeum Watykańskiego, Zamku Świętego Anioła, Kaplicy Sykstyńskiej i Placu Świętego Piotra. Atrakcje reszty Rzymu są łatwo dostępne.