27.01.2021 Spotkanie OM KSLP – prezentacja projektu „Prawda o życiu”

Spotkanie styczniowe  OM KSLP będzie poświęcone prezentacji  projektu pt. „Prawda o Życiu – projekt medialno – informacyjny ” przez gościa Ks. Macieja Sarbinowskiego, który jest głównym realizatorem projektu.  Kilku lekarzy KSLP mogło już uczestniczyć w tym przedsięwzięciu troski o życie.

MAIN

Ks. Maciej Sarbinowski SDB; Ks. Maciej Sarbinowski SDB , salezjanin , od 2003 roku kapłan w Towarzystwie św. Franciszka Salezego. Obecnie wykładowca kilku przedmiotów w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie i Lądzie n. Wartą, gdzie mieszka na co dzień i pełni również funkcję spowiednika. W ramach hobby prowadzi stronę www.e-rekolekcje.pl.

Ostatnie nagrania w projekcie zawdzieczamy współpracy z  dr n.med. Anitą Stola , która jest polską neonatolog z Arizony, współorganizatorką wizyty Abby Johnson w Polsce, ukończyła polski Uniwersytet Medyczny , pracuje w USA w Phoenix, w Arizonie , jest specjalistą pediatrii i neonatologii. Dr Stola jest Dyrektorem Medycznym oddziału noworodkowego Mercy Gilbert Medical Center.