5.05.2019 List lekarzy do Mary Wagner uwięzionej w Vancouver.

Po aresztowania Mary Wagner 17.04.br lekarze OM KSLP oraz Środowiska Medycznego Świętej Rodziny napisali list do uwięzionej:  Alouette Correction Centre for Women, 24800 Alouette Road, Maple Ridge BC V4R 1R8,  Canada

 

list ANG. KSLP OM do Mary Wagner 5.05.2019 ENG

Droga Mary                                                                                                       Warszawa  2019-05-05

Dziękujemy Ci z całego serca, że kolejny raz zdecydowałaś się pomagać i towarzyszyć do końca nienarodzonym dzieciom w drodze na miejsce kaźni oraz ich matkom, próbując  wpłynąć na nie, by odwołały wydany przez siebie wyrok na własne potomstwo.  Polscy lekarze dziękują Ci, że podejmujesz ciężkie wyzwanie zamknięcia w więzieniu dla ocalenia życia dzieci w łonach matek. Niech dobry Bóg wspiera Ciebie w trudnych więziennych warunkach, pociesza i chroni.

Od legalizacji aborcji w Kanadzie w 1969 r. już ponad 4 miliony dzieci zostało zabitych.  Co roku około  100 tysięcy  nienarodzonych jest zabijanych w Twojej ojczyźnie rękami lekarzy, za zgodą matek.  Oznacza to około 275 zabójstw dzieci każdego dnia zgodnie z nieludzkim prawem, wbrew prawu do życia, najbardziej podstawowego dla człowieka. A przecież  nauka potwierdza, że ​​życie zaczyna się od poczęcia. Dla nas, wierzących,  ​​życie jest darem Boga. Twoja postawa jest jak walka Dawida z Goliatem.(1 Sm.17) Ufamy, że Bóg zwycięży.

Wspaniale, że  tysiące  ludzi  9 maja  spotka się na Wzgórzu Parlamentarnym na Marszu w pięćdziesiątą rocznicę legalizacji aborcji by zaprotestować przeciwko bezdusznemu prawu. Ty także duchem jesteś na tym wzgórzu. Mamy nadzieję, że Twoje cierpienie obudzi zatwardziałe serca i  prawo aborcyjne w Kanadzie wkrótce się zmieni. Liczymy również  na to, że Twoja obecność wśród więźniarek spowoduje, że przekonają się do zasady świętości życia od momentu poczęcia.

Dobra zmiana władzy w Polsce, wcale nie jest taka dobra. W Polskiej Ustawie nadal obecna jest przesłanka eugeniczna, mimo, że partia rządząca przyznaje się, że jest za życiem. Ustawa „Stop aborcji” trzymana jest w „zamrażalce sejmowej” Przez to nienarodzone dzieci, głównie z zespołem  Downa są zabijane w legalnej aborcji. Martwimy się, że Prezydent Warszawy próbuje wprowadzić demoralizującą edukację seksualną do szkół, powołując się na dokumenty WHO, które proponują m.in. naukę masturbacji u czterolatków.  Takie projekty szykują  w katolickiej Polsce grunt do wprowadzenia swobody seksualnej, antykoncepcji  i aborcji.  Takie działania mogą  skutecznie zniszczyć wrażliwość i czystość dzieci  i sprawić, że wyrosną z nich dorośli , którzy  nie będą  szanować życia poczętego dziecka ani chorego rodzica. Modlimy się i protestujemy wobec takich działań w trosce o życie dzieci oraz ich rodzin. Prosimy módl się za Polaków, by szanowali życie i uczynili bezduszne prawo martwym.

Droga Mary, jak pamiętasz zapraszaliśmy Ciebie do Rzeszowa na południu Polski na międzynarodowy kongres „Nauka w Służbie Życiu”. Dzięki Bogu i ciężkiej pracy wielu ludzi przygotowania do tego wydarzenia są już zaawansowane. Możesz znaleźć informacje na stronie internetowej:

http://www.naukawsluzbiezyciu.podkarpackie.pl/index.php/pl/

Uczestnicy Kongresu będą szczęśliwi, jeśli napiszesz do nich kilka słów za naszym pośrednictwem.

Niech Bóg Ci błogosławi

Lekarze Oddziału  Mazowieckiego bł. dr Ewy Noiszewskiej KSLP

i Środowiska Medycznego Świętej Rodziny .